olej, plátno
57 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, karton
64 x 49 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
31 x 21 cm
Signatura: sign. PD razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmanna č. 676
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
1952
komb. technika, kvaš, akvarel, uhel
32 x 39 cm
Signatura: sign. DU Tichý 52
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
20,2 x 21,1 cm
Signatura: sign. DU Tichý 46
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
barevná litografie
52 x 21,3 cm
Signatura: sign. DU Tichý 58
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
17,8 x 9,3 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
litografie 35/100
35 x 27 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie 273/300
39 x 46 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevné křídy, karton
23 x 18 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 105 000 Kč |
3 x barevná litografie
10 x 15 cm
Signatura: sign. Jan Zrzavý 1965 v tisku
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akvarel
43 x 30 cm
Signatura: sign. PD K. Svolinský
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
akvarel, karton
33 x 71 cm
Signatura: sign. PD Od Veltěže Emil Filla 1950
kvaš
16,5 x 26 / 17 x 27 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
19 x 23 cm
Signatura: sign. LD monogramem ZB
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
tuš, akvarel, kvaš
36 x 25 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevný pastel, akvarel, tuš
37 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, kvaš, tužka
19 x 19 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 59
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kolorovaný lept 3/10
36,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 62
1951
olej, plátno
53 x 62,5 cm
Signatura: sign. PU Liesler 51
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
50 x 81 cm
Signatura: sign. PD J. Kubíček 56
kresba tužkou, karton
31 x 42,5 cm
Signatura: sign. LD Trnka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
24 x 33 cm
Signatura: sign. PN O. Stritzko
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, malířská lepenka
28 x 29 cm
Signatura: sign. LD V. Sychra 53