1922
20 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD Veleslavín 1922 Trampota
mědirytina
6,5 x 15 cm
lept, barevná akvatinta
16 x 22 cm
Signatura: PD nečitelná (Paul Schmertner?)
olej, dřevěná deska
35,5 x 18 cm
Signatura: PD nečitelná (A. Renne....)
olej, plátno
40 x 60 cm
Signatura: LD Malý
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: PD Malý
1987 - 1988
akryl, olej, plátno
250 x 250 cm
Signatura: LD M. Kunc 87 - 88
kolem 1990
olej, plátno
120 x 132 cm
Signatura: PD Holuj
2007
olej, plátno
85 x 60 cm
Signatura: T. Císařovský 07 na rubu
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: LD Valter 88
2009
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: PD V. Malina 09
23,5 x 21 cm
Signatura: UD Boštík . 92
23,5 x 20,5 cm
Signatura: UD Boštík
pastel, křídy, karton
58 x 89 cm
Signatura: PD J. Válová 99
2002
koláž
45 x 54 cm
Signatura: UD V. Janoušková 2002
grafický list 25/49
43 x 59 cm
Signatura: PD Kokolia
olej, vrypy, plátno
46 x 33 cm
Signatura: O. Karlíková 70 na rubu
monotyp, lepenka
23 x 30 cm
Signatura: PD Istler
olej, tempera, koláž
86 x 75 cm
Signatura: PD J J Králík 1975-6
olej, plátno
87 x 115 cm
Signatura: PD J. Vohrabal 66
olej, písek, vrypy
38 x 55 cm
Signatura: PD Janošek 61
1966/1967
monotyp
53 x 28,5 cm
Signatura: PD Janošek 66/67
kresba tuší, karton
41,5 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: PD Karel Nepraš 1973
57 x 76 cm
Signatura: PD ABorn 99