akvarel, pastel
29 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 47
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kombinovaná technika, barevné křídy, tempera
146 x 235 cm
Signatura: sign. PD Istler 44
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
1969 - 1971
olej, sololit
48 x 48 cm
Signatura: na blindrámu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1969 - 1972
olej, sololit
20 x 26 cm
Signatura: sign. PD Beneš
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1974 - 1980
olej, sololit
13 x 13 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1970 - 1974
olej, sololit
28,5 x 12 cm
Signatura: nesignováno
1973 - 1976
olej, sololit
10 x 15 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, enkaustika, plátno, dřevěná deska
70 x 50 cm
Signatura: sign. PN Vilma Kotrbová 50
Vyvolávací cena: | 69 000 Kč |
1954
uhel, akvarel
85,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. DU Jan Bauch 1954
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
tempera, tuš, koláž
31 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD monogramem AH 65 Říčky
originální fotografie
27,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD Sudek na podložce
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
50. léta 20. s
kresba uhlem
29 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD K Válová
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1950 - 1951
olej, plátno
33,5 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu John Jiří olej 1950 - 51
lept, ruční papír 3/30
27,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1969
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1952
39,5 x 29,5 cm výřez
Signatura: sign. PD monogramem MK, LD F 52
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
1989 - 1990
olej, akryl, plátno
54 x 54 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 90, na rubu Dívka v slamáku Ota Janeček 89
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, sololit
30 x 25 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml. 75
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
enkaustika, plátno, sololit
100 x 73 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 90
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
90 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Kristian Kodet 93
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
21,2 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Boštík
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
35 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD V Komárek
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
30 x 24 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
koláž, dřevo
50 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 86 P.
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kolážovaný objekt
v. 24 cm