42 x 30,5 cm
Signatura: PD Janeček
1913
70,5 x 51 cm výřez
Signatura: PD značeno Hugo Boettinger 1913
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
barevná litografie
13 x 9 cm
14,5 x 13 cm
Signatura: J. J. Králík 93
kresba uhlem, běloba
53 x 41 cm
Signatura: PD značeno Lin. Procházková
suchá jehla 1/20
15,5 x 18 cm
Signatura: M. Šnajdr 67
5,5 x 5 cm
Signatura: J. Š. v desce
barevné křídy
42,5 x 53,5 cm výřez
Signatura: PD F Duša
barevná litografie
13 x 9 cm
19 x 13,5 cm
Signatura: J. Šerých
21,5 x 11,5 cm
Signatura: Anderle
20,5 x 14 cm
Signatura: Klápště 87
suchá jehla 59/90
12 x 11 cm
Signatura: Em. Ranný
12 x 14,5 cm
Signatura: monogram 59/93
suchá jehla, zlacení, pastelky
21,5 x 14 cm
Signatura: Anderle
15,5 x 10,5 cm
Signatura: Istler
barevná litografie
13 x 19 cm
barevná litografie
14 x 21 cm
2003
suchá jehla 3/20
11 x 19 cm
Signatura: O. Smutný 03
litografie
15,5 x 10,5 cm
12,5 x 10 cm
14 x 9,5 cm
barevná serigrafie 83/150
28,5 x 19 cm
Signatura: Hadlač 83