pastel, křídy, karton
58 x 89 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 99
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kolem r. 1990
akryl, tempera, karton
100 x 60 cm
Signatura: sign. PD Načeradský
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
23,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
23,5 x 21 cm
Signatura: sign. DU Boštík 92
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
4 x oboustranná barevná serigrafie 71/100
24 x 48,5 xm
Signatura: sign. Urbásek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
2009
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. Malina 09
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
barevná serigrafie 5/150
44,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 96
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
serigrafie 87/100
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 71
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 90
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. LD Valter 88
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
2007
olej, plátno
85 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu T. Císařovský 07
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolem r. 1990
olej, plátno
120 x 132 cm
Signatura: sign. PD Holuj
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1987 - 1988
akryl, olej, plátno
250 x 250 cm
Signatura: sign. LD M. Kunc 87 - 88
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
2000
akryl, olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. PD M. Šnajdr 00
barevná litografie
86 x 49 cm
Signatura: LD monogram JU 37 v tisku
monotyp
43 x 32 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1962
olej, dřevěná deska
35,5 x 18 cm
Signatura: PD nečitelná (A. Renne....)
2004
patinovaný bronz 26/30
14,5 x 15 cm
Signatura: PD L. Kozák 2004
olej, plátno
46 x 53 cm
Signatura: LD Josef Zamazal, PD 1947
koláž, fix
68 x 48 cm
Signatura: Věra Janoušková 1993 na rubu
akryl, sololit
37 x 38,5 cm
Signatura: UD Načeradský 97
akryl, plátno
71 x 53,5 cm
Signatura: Načeradský 74 na rubu
2004
40 x 27,5 cm
Signatura: Mühlbauer 04
barevná litografie
29 x 38 cm
Signatura: Roučka