olej, malířská lepenka
71 x 100 cm
Signatura: sign. LD Feikl S.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
89 x 89 cm
Signatura: sign. LD Jar. Svoboda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, dřevěná deska
70 x 46 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, dřevo
13 x 19 cm
Signatura: sign. PD M. Hanger Munchen
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
olej, plátno
110 x 90 cm
Signatura: sign. PD Bokšay 1938. Užhorod
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 34
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
75 x 130 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
70 x 131 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kolem r. 1910
bronzová plastika, pozdní odlitek
v. 55 cm
Signatura: značeno PD na podstavci Lad. Šaloun
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1908
29 x 49 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, LD v desce Concarneau sout 08
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
42,5 x 31 cm
Signatura: sign. LD M. Švabinský 39
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
73 x 42 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
1915
akvarel, tuš
23,5 x 36 cm
Signatura: sign. LN J. Váchal
komb. technika, akvarel, pastel, ruční papír
52 x 42,5
Signatura: sign. PD J. V. 32
1931 - 1932
barevný dřevoryt, č.t. 18, barevný dřevoryt
36 x 51 / 50,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD JVáchal, nesignováno
barevný dřevoryt, č.t. 17, barevný dřevoryt
50 x 35 / 50 x 36 cm
Signatura: sign. PD JVáchal 31, nesignováno
barevný dřevoryt, holandský ruční papír, č.t. 16
50 x 45 cm
kresba tuší, kvašová běloba
12ks 22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1915
olej, plátno
70 x 56 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček Náměstí v Halln - Tyrol 1915
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej, plátno, rentolováno
41 x 31 cm
Signatura: sign. PN O. Blažíček 1927 |Sevilla
1912
komb. technika, kvaš, pastel, uhel
85 x 67 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 1912
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, lepenka
28 x 34 cm
Signatura: sign. PD J. Holub
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD J. Holub
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |