kresba tuší, pastel, ruční papír
12 x 14 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
27 x 17,5 cm
Signatura: XX, Aleš Vyjidák kresleno 23.1.83 na rubu
kresba tuší, akvarel
29 x 17,5 cm
Signatura: XX, Aleš Vyjidák kresleno 29.12.81 na rubu
kresba tuší, koláž
14 x 15 cm
15 x 20,5 cm
kresba tuší, akvarel
17,5 x 27,5 cm
Signatura: XX, Aleš Vyjidák kresleno 26.3.82 na rubu
9,5 x 9,5 cm
18 x 28 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
fix, akvarel
8 x 18,5 cm
Signatura: V. a P. Herinkovi na rubu
fix, akvarel
16,5 x 23 cm
kresba tuší, koláž
13,5 x 13,5 cm
kresba tuší, akvarel, pastel
21,5 x 29,5 cm
Signatura: ML+K, na rubu Jaroslav Malák
16 x 11 cm
kresba tuší, akvarel, pastel
23,5 x 31 cm
fix, pastel
17 x 26 cm
kresba tuší, akvarel, pastel
21,5 x 31 cm
fix, pastel
16,5 x 25,5 cm
14 x 23 cm
kresba tuší, akvarel
21,5 x 31 cm
10 x barevná litografie 51/100
20,5 x 14 cm 10ks
Signatura: 10 x A Born
suchá jehla, kvaš
14,5 x 12 cm
Signatura: J. Jíra 98
suchá jehla, kvaš
18,5 x 14 cm
Signatura: J. Jíra 98
1898
10 x 7 cm
Signatura: Orlik
akvarel
15,5 x 24 cm