18,5 x 40 cm
Signatura: B. Knüpfer v tisku
akvarel
13,5 x 17 cm
Signatura: UD Cyril Bouda
2002
serigrafie XX/70
29 x 58 cm
Signatura: LD Sýkora
kresba tuší, akvarel
27,5 x 15 cm
Signatura: PD A. S.
28 x 40 cm
Signatura: Mucha v tisku
33,5 x 40 cm
Signatura: J. Č. v tisku
originální fotografie
23,5 x 17,5 cM
Signatura: Süsenbek - 1935.
15 x 7 cm
kamenotisk 3/8
48,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Jan Měřička / 91
13 x 11,5 cm
1912
28 x 22,5 cm
Signatura: PD razítko Kupka, Kupka v tisku, LD 1912 v tisku
19 x 23,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1928-35 v tisku
olej, karton
22,5 x 17,5 cm
Signatura: PD J. Bartoš
19 x 26 cm
Signatura: Josef Čapek 1933-5
1916
barevný lept, akvatinta
35 x 39,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, UD monogram v tisku
19 x 22 cm
Signatura: Josef Čapek 1930 v tisku
19 x 24 cm
Signatura: Josef Čapek 1932 - 5
3 x autorská barevná litografie
26 x 18 cm
Signatura: K. Oberthor 61
monotyp
45,5 x 38 cm
Signatura: PD V. Kiml 64
olej, plátno
65 x 50 cm
Signatura: LD K. Hofman
olej, lepenka
58,5 x 44 cm
Signatura: LD K. Kryl
grafický list
45 x 36 cm
Signatura: LD G Braque v tisku
6,5 x 13 cm
Signatura: Cinybulk
15,5 x 12,5 cm