litografie 38/135
15 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: A. Lamr
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: A. Lamr
7,5 x 10 cm
Signatura: J. Lehoučka XII. 85
20,5 x 13,5 cm
Signatura: Nedvěd 58
19 x 26 cm
Signatura: Josef Čapek 1933-5 v tisku
14 x 19 cm
Signatura: P. Rudolf 77
15 x 9 cm
Signatura: Grmelová 74
24,5 x 35 cm
Signatura: Pauzer 94
barevná litografie 28/70
14,5 x 20,5 cm
Signatura: F. Gross 81
serigrafie 48/70
18 x 18 cm
Signatura: Jan Kubíček 1974
verbální koláž, tuš, tužka, papír
29 x 21 cm
Signatura: Jan Kotík 75
suchá jehla 28/100
9 x 16,5 cm
Signatura: Kamil Lhoták 71
15,5 x 11,5 cm
Signatura: Reynek
lept 39/55, autorský tisk
17 x 18 cm
Signatura: D. Chatrný 65
olej, překližka
81 x 64,5 cm
Signatura: LN R. Wiesner
lept, autorský tisk
8,5 x 11 cm
Signatura: K 61
13,5 x 17 cm
Signatura: Adriana Šimotová 97
tisk z perforovaného plechu 3/70
29,5 x 44,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1986
20 x 14 cm
24 x 35 cm
Signatura: 2 x Em Frinta
lept 1/10
43 x 27,5 cm
Signatura: PD Istler
27 x 37,5 cm
Signatura: Em Frinta
pálená hlína, politura
v. 58 cm