bronz, litina, trubky
v. 66 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
1970 - 1971
olej na plátně
97 x 130 cm
Signatura: signováno a datováno PD VBeneš 70 - 71
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
autokoláž na desce
119 x 80 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu autorem Jiří Kolář 85 Duben - Avril
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1968 - 69
akryl na plátně (4x obraz)
60,5 x 60,5 cm
Signatura: signováno, datováno a popsáno vzadu JK 1968 - 69
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
1988 - 1989
olej na plátně
55 x 55 cm
Signatura: signováno DU na rubu blindrámu Boštík
Vyvolávací cena: | 1 350 000 Kč |
2009
olej na plátně
242 x 194 cm
Signatura: signováno na rubu Kokolia 2009
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
2009
barevná litografie 50/100
23 x 32,5 cm
Signatura: Komárek 2009
2009
barevná litografie 52/100
30,5 x 45,5 cm
Signatura: Komárek 2009
2009
barevná litografie 60/100
37,5 x 27 cm
Signatura: Jiří Slíva
2009
barevná litografie 21/100
37,5 x 26 cm
Signatura: Jiří Slíva
2009
barevná litografie 51/100
29 x 38,5 cm
Signatura: R. Franta 09
2009
barevná litografie 49/100
28,5 x 36 cm
Signatura: R. Franta 09
2009
barevná litografie 77/100
28,5 x 43,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
2009
barevná litografie 39/100
24 x 36 cm
Signatura: Petr Ptáček 2009
kresba tuší, akvarel, běloba
42 x 29,5 cm
Signatura: Načeradský 992
barevná litografie 113/125
51,5 x 36,5 cm
Signatura: Liesler 80
barevná litografie 12/100
37,5 x 48,5 cm
Signatura: Liesler 84
2009
barevná litografie 35/100
24 x 36 cm
Signatura: Petr Ptáček 2009
2008
lept 100/100
30 x 20 cm
Signatura: Kristian Kodet 2008
barevná litografie 43/107
20 x 32 cm
Signatura: Liesler 94
barevná litografie 61/107
19 x 32 cm
Signatura: Liesler 94
barevná litografie 165/200
30 x 24 cm
Signatura: Liesler 86
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
34 x 34 cm
Signatura: Olbram Zoubek
34 x 25 cm
Signatura: Olbram Zoubek