1898
barevná litografie, novotisk 22/300
Signatura: PD Mucha 98 v tisku, PD sign. tiskaře
kamenotisk 3/8
48,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Jan Měřička / 91
olej, žíně, dřevotříska
28 x 21,5 cm
Signatura: D 92 J. Bartůněk
dřevoryt 4
20 x 15 cm
Signatura: PD Pravoslav Kotík
13 x 9 cm
kvaš
22 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD Jánuš Kubíček 49
akvarel
44 x 27,5 cm
Signatura: PD Dobiáš
24,5 x 19,5 cm
Signatura: PD K. Jílek 26
barevná litografie
46,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Matal 45
litografie
23 x 31 cm
Signatura: PD Jan Smetana 1949
olej, plátno
66 x 87 cm
Signatura: PD E. Stavinoha 42
olej, plátno
35 x 35 cm
Signatura: LN Svatopluk Souček 39
olej, překližka
55 x 50,5 cm
Signatura: PD Kučera 61
olejová tempera, rýhování, lepenka
43 x 61 cm
Signatura: PD Laštůvka
olej, malířská lepenka
68,5 x 98 cm
Signatura: LD F. H. Herink 49
28 x 37 cm
Signatura: LD nečitelná
1905 - 1908
34 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram AP
1954
31 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD monogram AH 54
1954
tempera, tuš
32,5 x 20,5 cm (výřez)
2010
barevná litografie
38 x 32 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
2009
barevná litografie 54/100
34,5 x 49,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2009
zlacený reliéfní tisk
15 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
pastel, akvarel
29,5 x 46 cm
Signatura: PD foltýn 1950 osvobozená krajina N. v.
26,5 x 38,5 cm
Signatura: PD nečitelná