kolem r. 1930
olej, plátno
50 x 75 cm
Signatura: sign. LD Kojan
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
37 x 23 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1944
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32 x 48 cm
Signatura: sign. PD Bohdan Dvorský 41
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej. lepenka
46,5 x 52 cm
Signatura: sign. PD Kojan
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1935 - 1940
olej, mal. lepenka
58 x 48 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, překližka
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 42
olej, plátno
48 x 60 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 27
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
55 x 74 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
106 x 75 cm
Signatura: sign. LN P. Kotík 1925
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, karton, sololit
60 x 76 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 43
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, dřevěná deska
45,5 x 54 cm
Signatura: sign. LD Kars 37
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
70 x 95 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 30
Vyvolávací cena: | 1 450 000 Kč |
olej, plátno
55 x 38 cm
Signatura: sign. PD Coubine
olej, sololit
27 x 32 cm
Signatura: sign. PD J Slavíček
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
37,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD HC G Braque, LD G. Braque v desce
olej, plátno, rentolováno
80 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
1935 - 1938
olej, malířská lepenka
50 x 64 cm
Signatura: sign. LD Multrus
1944 - 1945
olej, plátno
65,5 x 95,5 cm
Signatura: sign. na rubu Fr. Foltýn B. 1944. 45
olej, plátno
23 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Matička
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
51 x 60 cm
Signatura: sign. LN V. Sychra 44
1917
olej, lepenka
48 x 70 cm
Signatura: sign. PD 1917. E. Pittermann
olej, plátno
51 x 50
Signatura: sign. LN Černý Šich 35
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1945 - 1946
olej, plátno
59 x 49 cm
Signatura: sign. na rubu Liesler
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |