19,5 x 15 cm
Signatura: PD Emil Filla
20 x 20,5 cm
Signatura: PD J. Váchal
17 x 20 cm
Signatura: PD monogram AB
17,5 x 20,5 cm
fix, pastel
28 x 12 cm
Signatura: PD 25/III 87 Matal
17 x 11 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
7,5 x 11 cm
Signatura: PD Jiří Hejna
1909
11,5 x 11,5 cm
Signatura: V. Beneš 09
16,5 x 12 cm
Signatura: UD J. Váchal
kolem 1914
16,5 x 12 cm
barevná litografie
13 x 9,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
10,5 x 7,5 cm
Signatura: PD monogram AP
barevná litografie 113/201
19 x 13,5 cm
Signatura: PD Liesler 67
25 x 19,5 cm
Signatura: PD K
9 x 10 cm
Signatura: UD Liesler 47
1918
10,5 x 15 cm
1924
18,5 x 25 cm (výřez)
Signatura: PD A. Justitz Paris 24
1915
akvarel
11 x 13,5 cm
Signatura: PD Rabas 15
18 x 20,5 cm
Signatura: PD Emil Filla
20,5 x 15,5 cm
18,5 x 15 cm
Signatura: UD monogram Kpk
pastel, akvarel
17 x 25 cm
Signatura: PD M. Holý 61
tempera
60 x 80 cm
Signatura: PD Němcová 72
25 x 81,5 cm
Signatura: PD C. Bouda 1962