25,5 x 36 cm
Signatura: LD M. Holý Červená Lhota
fix, akvarel
8,5 x 18,5 cm
Signatura: V. a P. Herinkovi na rubu
fix, akvarel
16,5 x 24 cm
22 x 12 cm
Signatura: nečitelná
kresba tuší, koláž
13 x 13,5 cm
18 x 11,5 cm
Signatura: LD Tichý 43
kresba tuší, pastel, ruční papír
8,5 x 13,5 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
barevná litografie
31 x 21 cm
Signatura: PD V Kubašta, LD VK v tisku
olej, karton
17 x 20,5 cm
Signatura: PD monogram AP
16 x 11 cm
barevná litografie 128/150
37,5 x 28 cm
Signatura: M. Rittstein 90
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: PD Lukášek
22 x 8,5 cm
Signatura: Zd. Mézl
22,5 x 10,5 cm
Signatura: Zdeněk Mézl
mědirytina, matrice
25 x 20 cm
Signatura: SC-V-77 v desce
akvarel, karton
29,5 x 21 cm
Signatura: A Lamr 94
olej, malířská lepenka
27,5 x 37,5 cm
Signatura: PD Cína Jelínek 36, autorské razítko na rubu
olej, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: PD Bureš
olej, lepenka
23,5 x 32 cm
Signatura: nesignováno
21 x 16,5 cm
Signatura: monogram 90
14 x 22,5 cm
olej, plátno
41,5 x 27,5 cm
Signatura: PD J. St. Ottmar
12 x 17 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
kresba tuší, ruční papír
15 x 11 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu