olej, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, malířská lepenka
25 x 35 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, karton
12,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
80 x 79,5 cm
Signatura: sign. LD Honsa
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 32
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
101 x 116 cm
Signatura: sign. PD Ant Hudeček
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
olej, plátno
100 x 120 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
1916
olej, malířská lepenka
44,5 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD nečitelně název Tomec 16
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, plátno
53,5 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD Bokšay 1934. nečitelně název (Valasíchka?)
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
64 x 54 cm
Signatura: sign. PD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
1927 - 1930
olej, plátno
57 x 95 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
83 x 125 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 53.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
olej, plátno
69 x 87 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
olej, plátno
60 x 81 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 48
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, překližka
55 x 82 cm
Signatura: sign. PD K. Holan. 43.
olej, plátno
75 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Holan
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kolem r. 1940
olej, plátno
50,5 x 60 cm
Signatura: sign. PD Petr Dillinger.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kvaš, papír
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD KV 41
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
33 x 55 cm
Signatura: sign. PD Rabas 35
akvarel, karton
32 x 26 cm
Signatura: sign. LD Süsser
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, malířská lepenka
30,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Süsser
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
kombinovaná technika, tužka, pastel, akvarel, tuš
45 x 57 cm
Signatura: sign. PD Liesler 42
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |