kresba tuší, pastel, ruční papír
17,5 x 11,5 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
olej, plátno
35 x 45 cm
Signatura: PD Malý
olej, dřevotříska
15 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Wolf
olej, překližka
58,5 x 47,5 cm
Signatura: PD Jára Dědina 1939
olej, plátno
42,5 x 50 cm
Signatura: nesignováno
10,5 x 12 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
barevná litografie 42/100
68,5 x 41,5 cm
Signatura: Vlad. Suchánek
barevná litografie 18/100
48,5 x 37,5 cm
Signatura: Oldřich Kulhánek 1992
olej, malířská lepenka
25 x 35 cm
Signatura: LD Rulíšek
barevná litografie
41 x 25 cm
Signatura: J. Šerých 88
olej, lepenka
20 x 27 cm
Signatura: LD Rýdlo
barevná litografie 52/85
37 x 24 cm
Signatura: J. Šerých 87
kombinovaná technika, ruční papír
53 x 78,5 cm
Signatura: Island projekt Magdalena Jetelová 93 na rubu
tisk z perforovaného plechu 14/50
75,5 x 53 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1974
barevná litografie 7/54
46 x 34 cm
Signatura: M. Rittstein 88
1988/2002
serigrafie 18/39
52 x 26 cm
Signatura: UD Jan Kubíček1988/2002
barevná litografie 16/140
43 x 29 cm
Signatura: Vlad. Suchánek
kresba tužkou, ruční papír
35 x 29 cm
Signatura: 96 Boris Jirků
olej, plátno
68 x 55 cm
Signatura: PD I. Ouhel 86
suchá jehla 19/50
19,5 x 17,5 cm
Signatura: V. Tesař 88
kombinovaná technika, koláž
70 x 50 cm
Signatura: Věra Janoušková na rubu
lept 11/30, autorský tisk
21 x 14,5 cm
Signatura: P. Klúčik 1995
email, karton, překližka
23 x 33 cm
Signatura: LN Bělocvětov 72
cínová plastika
35,5 x 54 cm
Signatura: Eva Kmentová 74 na rubu