olej, karton
45 x 66 cm
Signatura: LN Bělocvětov 72
2001 - 2005
6 x grafický list 22/50
11,5 x 8 / 18,5 x 10,5 cm
Signatura: 6 x O. Smutný
barevný pastel
30 x 44 cm
Signatura: PD Dillinger
2004
40 x 27,5 cm
Signatura: Mühlbauer 04
olejová tempera, karton
23,5 x 20 cm
Signatura: LD P. K
95 x 60 cm
2008
25,5 x 17 cm
Signatura: Karel Trinkewitz
olej, karton
23 x 29 cm
2003
litografie 71/100
45,5 x 31 cm
Signatura: J. David 2003
olej, karton
54 x 45,5 cm
Signatura: LD Boettinger
27 x 36 cm
Signatura: PD Jar Král 36
2000 - 2001
akryl, plátno
40,5 x 45 cm
Signatura: Roman Franta R. 2000-01 na rubu
2002
barevná litografie 47/50
25,5 x 38,5 cm
Signatura: Komárek 2002
11 x 8 cm
40.léta 20. stol.
14,5 x 9,5 cm
akvarel, karton
16,5 x 25 cm (výřez)
Signatura: PN P. Kotík
2006
počítačová grafika 44/50
26,5 x 33 cm
Signatura: Jankovič 06
1916
17 x 18 cm
Signatura: LN Kotík Pravoslav 1916
lept 18/40
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Istler
23 x 30 cm
Signatura: PN P. Kotík 60
barevná litografie 17/50
32,5 x 8,5 cm
Signatura: UD Cyril Chramosta 82.
barevná litografie 25/100
18,5 x 11,5 cm
Signatura: Cyril Chramosta
litografie 19/200
39 x 27 cm
Signatura: C. Bouda
litografie 19/200
25,5 x 42 cm
Signatura: Karel Müller