froasáž, karton
50 x 40 cm
Signatura: UD 3/3/92 L equilibre labile
litografie 14/100
25 x 16,5 cm
Signatura: M. Pošvic 95
koláž, tuš, akvarel, karton
36 x 18 cm
Signatura: Michal Hrdý 87 na rubu
kresba tuší, akvarel
15,5 x 26 cm
Signatura: autorské razítko na rubu
fix, akvarel
14,5 x 21,5 cm
fix, akvarel
16,5 x 27 cm
kombinovaná technika, koláž, akvarel, pastel
57 x 39 cm
Signatura: UD Fára VII/79
60./70. léta 20. století
kolážovaný objekt
10,5 x 5 cm
tisk
11,5 x 28,5 cm
Signatura: Marie Plotěná v tisku
tisk
17 x 28 cm
muchláž
40 x 29 cm
Signatura: J. Kolář 81 na rubu
tisk, akvarel, pastel
16,5 x 26,5 cm
tisk, akvarel, pastel
29 x 20,5 cm
tisk, akvarel, pastel
25,5 x 20,5 cm
kolážovaný objekt
v. 25 cm
koláž, chiasmáž
40 x 29 cm
Signatura: J. Kolář 91 na rubu
60./70. léta 20. století
kolážovaný objekt
46 x 24 cm
koláž, chiasmáž
40 x 29 cm
Signatura: J. Kolář na rubu
tisk, akvarel, pastel
27 x 20,5 cm
20,5 x 29,5 cm
Signatura: Daniel
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: LD SP 89
tisk
18,5 x 28,5 cm
Signatura: Jiří Daniel
kresba tuší, akvarel
27 x 8 cm
Signatura: Holý
22 x 26,5 cm
Signatura: Holý