kvaš
41 x 58,5 cm (výřez)
Signatura: PD Typlt 98
barevný litoofset 61/90
63 x 24 cm
Signatura: PD Jiří Kolář 72
barevný litoofset 61/90
23 x 63 cm
Signatura: PD Jiří Kolář 72
lept, mezzotinta 47/60
64,5 x 48,5 cm
Signatura: PD Igor Benca 1989
barevná litografie 49/200
45,5 x 40,5 cm
Signatura: UD Sovák
1854
litografie
40,5 x 48,5 cm
Signatura: neznačeno
1917
80 x 53,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
barevná litografie 26/30
46,5 x 65 cm
Signatura: PD K 968