olej, plátno
25 x 48 cm
Signatura: PD M. Šimková-Elgrová
frotáž
31 x 44 cm
Signatura: LD M. Houra 63
frotáž
42 x 30 cm
Signatura: PD M. Houra 63
frotáž, akvarel
44 x 31 cm
Signatura: PD M. Houra 63
olej, malířská lepenka
50,5 x 35 cm
Signatura: PD Jos Šťastný (nečitelná datace)
barevný linoryt
30,5 x 18 cm
Signatura: PD M. Houra 62
linoryt, autorský tisk
30 x 21,5 cm
Signatura: PD Houra 63
olej, plátno, lepenka
24 x 69 cm
olej, lepenka
58,5 x 42 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný 80
olej, překližka
60,5 x 28 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný, na rubu Jos. Šťastný 83
akvarel, uhel, karton
30,5 x 42,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Chmelař 1962
32 x 21 cm
Signatura: PD Houra 63
suchá jehla 3/50
18 x 35 cm
Signatura: UD V. Komárek
olej, sololit
18,5 x 66 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný 73
1951
14 x litografie ???/500
32,5 x 20,5 cm
Signatura: 14 x UD L. Jiřincová, na frontispisu L. Jiřincová, nad popisem Ludmila Jiřincová
8 x barevná litografie 23/60 (100)
27,5 x 19,5 / 28 x 20 cm
Signatura: 8 x PD F. Gross 80
5 x suchá jehla 30/51
5 ks 25 x 17 cm
Signatura: 5 x PD Emilie Tomanová
kresba tuší, akvarel, papír
11 x 17 cm
Signatura: PD 1926 P. Kotík
litografie
21,5 x 14 cm
Signatura: PD P. Kotík 1944
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk 2/10
26,5 x 37 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1994
olej, lepenka
47 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD Voneš
10 ks leptů 17/100
9,5 x 15,5 / 17,5 x 17 cm
Signatura: signováno vše Anderle
13 ks různé grafiké techniky 36/42
14 x 12,5 / 22 x 15 cm
Signatura: signováno vše
46 ks různé grafické techniky 18/55
7 x 5,5 / 30 x 21 cm
Signatura: signováno vše