původní barevná litografie
24,5 x 20,5 cm
Signatura: PD J. Votruba v tisku
asambláž, plíšky, olej, piliny, dřevotříska
64 x 53 cm
Signatura: PD Vlad. Suchý 67
původní litografie
22 x 16,5 cm
Signatura: UD J. Obrovský 39 v tisku
původní litografie
23,5 x 20,5 cm
Signatura: LD J. Obrovský 39 v tisku
tempera, lepenka
45 x 62,5 cm
Signatura: PD Liesler 49, Josef Liesler na rubu
akvarel, tužka
12,5 x 10,5 cm
Signatura: PD K. Šimůnek
akvarel, tužka
12,5 x 10,5 cm (výřez)
Signatura: PD K. Šimůnek
olej, lepenka
21,5 x 28 cm
Signatura: LD Fr. Myslivec
původní litografie
13,5 x 20,5 cm
Signatura: LD O.Lasák 39 v tisku
původní barevná litografie
24,5 x 20 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 39 v tisku
původní barevná litografie
23,5 x 18 cm
Signatura: LD JKoudelka v tisku
akvarel
29 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: PD V. Plesnivý
původní litografie
17,5 x 13 cm
Signatura: LD S. Krátký v tisku
tempera, kareton
41,5 x 29,5 cm
Signatura: PD monogram DJ
původní barevná litografie
24 x 20 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
48 x 68 cm (výřez)
Signatura: PD Boh. Puchýř
akvarel
33,5 x 23 cm (výřez)
Signatura: LD A. Frolka
původní litografie
16,5 x 21 cm
Signatura: LD Rom. Havelka v tisku
akvarel
31 x 21 cm
Signatura: PD nečitelná
původní barevná litografie
15 x 17 cm
Signatura: LD J. Prokop v tisku
původní litografie
23 x 19 cm
Signatura: LD P. Pištělka 1940 v tisku
akvarel, tužka
24,5 x 15,5 cm (výřez)
Signatura: LD nečitelná
6 x lept 8/60
6 ks 14,5 x 10 cm
Signatura: 6 x PD Alena Laufrová 1979/79
6 x suchá jehla 4/60
12 x 19,5 / 19,5 x 12 cm
Signatura: 6 x PD V Komárek