dřevoryt 96/110
19,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Dušan Kállay 1981
11,5 x 9,5 cm
Signatura: UD Anderle
34 x 13 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
20 x 25 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno
36 x 24,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužkou, akvarel
29,5 x 41 cm
Signatura: LD Erich Toman, PD 1964
19,5 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
34 x 25 cm
Signatura: neznačeno
33 x 25 cm
Signatura: neznačeno
tempera
16,5 x 23 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
36 x 18,5 cm
Signatura: PN B Linke 1946
pastel, barevné křídy
31 x 45 cm
Signatura: PD monogram DJ
24 x 27 cm
Signatura: neznačeno
23 x 19 cm (výřez)
Signatura: UD Matal - 48.
1917 - 1918
12 x 15,5 cm
Signatura: PD Jambor 1917 - 18
lept, 1. stav
17,5 x 11 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
3 x ofset
18,5 x 11,5 / 16 x 11,5 cm
Signatura: 3 x v tisku
barevný ofset
34 x 21,5 cm
Signatura: PD Skngadje 31/-59 v tisku
23 x 34,5 cm
Signatura: PD 1958 Peri v tisku
suchá jehla, č. 3.
16,5 x 12 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku
36,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Charles White 59 v tisku
dřevoryt 8/80
23,5 x 36,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný
tisk
29,5 x 25 cm
Signatura: neznačeno