akvarel, pastel, karton
48,5 x 34,5 cm
Signatura: PD A. Frolka
akvarel, karton
63,5 x 46,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vl. Tesař 79. / VII.
32,5 x 25 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
61,5 x 46,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Kotas 42
tisk
37 x 27,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
20 x 29 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák
olej, plátno
80 x 120 cm
Signatura: PD Zemina 1955
pastel, barevné křídy
44 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Dvořák 1966
pastel, barevné křídy
31 x 45 cm
Signatura: PD monogram DJ 1968
olej, plátno
80 x 100,5 cm
Signatura: PD V. Haise
tempera
22 x 32,5 cm
Signatura: neznačeno
2015
lept, autorský tisk
14,5 x 14,5 cm (20,5 x 20,5 cm na koso)
Signatura: D Dušan Polakovič 2015 (na koso)
2013
lept, autorský tisk
Signatura: D Dušan Polakovič 2013 (na koso)
2010
barevná litografie 54/100
58,5 x 42,5 cm
Signatura: PD R. Konvička 2010
2202
barevná litografie 26/100
33 x 48 cm
Signatura: PD Komárek, razítko: 10. pros. 2002, LD razítko Ivan Komárek
kresba tužkou, akvarel
35 x 33,5 cm
Signatura: LD R. Marko
akvarel, pastel
30 x 33 cm
Signatura: PD R. Marko.
barevný měkký kryt, akvatinta
38 x 27 cm
Signatura: PD Josef Vaic, LD 1929, Brno
barevná akvatinta
38 x 27,5 cm
Signatura: PD Josef Vaic, LD 1929
29 x 38 cm
Signatura: PD Souček
akvarel
29 x 23,5 cm
Signatura: PD R. Marko.
barevná litografie, č. 6
30,5 x 29,5 cm
Signatura: PD V. Röhling, LD V. Röhling v tisku a autorské razítko
měkký kryt
31,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Josef Vaic
olej, překližka
20 x 25,5 cm
Signatura: PD Pernica