litografie 22/70
29 x 21 cm
Signatura: PD Michal
barevná litografie 23/100
23 x 19 cm
Signatura: PD R. Kolář 90
barevný lept 77/100
4,5 x 3 cm
Signatura: PD A. Laufrová
barevná litografie
25 x 17 cm
Signatura: PD F. Bílkovský
suchá jehla, autorský tisk
18 x 13 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 94
barevný lept 35/60
15 x 10 cm
Signatura: PD Alena Laufrová 1979
19 x 10 cm
Signatura: PD F. Kobliha
suchá jehla, ruční papír
24 x 34,5 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla 3/20
29 x 38,5 cm
Signatura: UD V. Komárek 66
suchá jehla 44/50
24 x 33 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla 35/50
20,5 x 34,5 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla, akvarel, orámováno tuší
25 x 17 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla 30/50
43 x 29 cm
Signatura: UD V. Komárek
suchá jehla 5/50
40 x 28 cm
Signatura: UD V. Komárek 66
suchá jehla 37/50
26,5 x 28,5 cm
Signatura: UD V. Komárek
suchá jehla 40/50
40 x 26,5 cm
Signatura: UD V Komárek
26,5 x 15 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla 12/50
36 x 49 cm
Signatura: PD V Komárek 73
lept 29/50
44,5 x 32,5 cm
Signatura: UD V Komárek 78
olej, lepenka
68 x 47,5 cm (výřez)
Signatura: PD Fr. Kocourek 58
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: PD Nemastil Zd
olej, plátno
38 x 48 cm
Signatura: PD A. Augusta
olej, lepenka
48 x 59,5 cm
Signatura: PD J. Černý 30
olej, lepenka
49 x 65 cm
Signatura: LD J. Bino