serigrafie 45/50
65 x 65 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 99
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1967/2009
serigrafie 42/80, plexi box
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. LD Sýkora 1967/2009
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1967/2009
serigrafie 42/80, plexi box
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. UD Sýkora 1967/2009
olej, tempera, tuš, plátno
110 x 51 cm
Signatura: LD Saudek
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
lept 20/80
16,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Stuchlík 79
barevný lept 38/100
11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Olga Vychodilová
1959/1993
12 x 14,5 cm
Signatura: PD monogram 59/93
suchá jehla 16/20
28,5 x 19 cm
Signatura: PD Klápště 80
1951
litografie
15,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, UD 19VS51 v tisku
barevná akvatinta, autorský tisk
15 x 21 cm
Signatura: PD P. Šimon, LD P. Š v tisku
barevná serigrafie
18,5 x 14,5 cm
Signatura: LD Hampl 70
akvatinta, autorský tisk
20 x 31,5 cm
Signatura: PD Pavel Šimon
litografie
14 x 6 cm
Signatura: PD Jan Bauch, J. B. v tisku
7,5 x 5,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
9,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
lept, pastelky
15,5 x 12 cm
Signatura: UD Anderle
litografie
22,5 x 14,5 cm
Signatura: LD L. J. Kašpar, K v tisku
24 x 32 cm
Signatura: PD Pavel Šimon, LD P. Š. 57 v tisku
lept 2/16
46,5 x 32,5 cm
Signatura: PD J. Klápště 1980
21,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Anderle
11,5 x 9 cm
Signatura: PD Konůpek
1880
7 x 9,5 cm
Signatura: LD J. Nowopacky 80 v tisku
21 x 15 cm
Signatura: PD F. Kobliha, monogram FK v tisku
15 x 20,5 cm
Signatura: PD P. Šimon, P. Š. v tisku