olej, plátno
53 x 81 cm
Signatura: LD nečitelná
olej, plátno
75 x 54 cm
Signatura: PD J. Konečný
olej, malířská lepenka
24 x 32 cm
Signatura: LD Mako
20. léta 20. stol.
bronzová plastika, mramor
v. 38 cm (+ 5 cm podstavec)
Signatura: PD lil K. Barták
1917
suchá jehla 20/30
28 x 22 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský 26/7 17 v tisku
1917
suchá jehla 13/46
31,5 x 22 cm
Signatura: PD M Švabinský
kresba uhlem
36 x 28,5 cm
Signatura: LD Brychta 48
22,5 x 29,5 cm
Signatura: UD Přibyl 59
18 x 24,5 cm
Signatura: UD Přibyl 58
kresba uhlem
33 x 43 cm
Signatura: PD Brychta 49
30 x 43 cm
Signatura: PD Dvořák 48
linoryt 10/21
20 x 15,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
linoryt 11/25
21 x 19,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
vyřezávané, lakované dřevo
80 x 89 cm (výřez 47,5 x 65,5 cm)
linoryt 6/23
25 x 13 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
25 x 33,5 cm
Signatura: LN Brycht a49
linoryt 10/21
19,5 x 16,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
vyřezávané, barvené, lakované dřevo
44 x 63 cm (výřez 27,5 x 46 cm)
lept 29/100
25,5 x 17,5 cm
Signatura: PD E. Tomanová
monotyp, karton
18 x 24,5 cm
Signatura: PD F. Malý
8 x 12 cm (výřez)
Signatura: na rubu J. Z. 12. VIII. 39
linoryt 6/23
27 x 15 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
linoryt 4/23
25 x 14 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
linoryt 11/21
21 x 19,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler