29 x 21 cm
Signatura: PD monogram JD
22 x 17 cm
Signatura: PD Vik, LD Vik - 36 v tisku
30 x 20 cm
Signatura: UD Istler 92
barevná serigrafie
19 x 18,5 cm
Signatura: PD ...a Seydl v tisku
28,5 x 11,5 cm
Signatura: LD Jan Sládek 78
litografie
28 x 16 cm
Signatura: na rubu Zd. Sklenář 68
barevná litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
15 x 9 cm
Signatura: neznačeno
2005
barevná litografie
11,5 x 8 cm
Signatura: UD Jiří Slíva
2003
barevná serigrafie
9,5 x 14 (28,5) cm
Signatura: PD A Born
litografie
22,5 x 18 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
22 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt 47/150
28 x 14,5 cm
Signatura: PD J. Fajkus 65
14,5 x 6 cm
Signatura: PD JK.
olej, plátno
50 x 45 cm
Signatura: LD K. Kovaříková
lept, akvatinta
19,5 x 13 cm
Signatura: PD Karel Demel
13,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: PD B. Čáp
2005
barevná litografie 121/150
12,5 x 8,5 cm
Signatura: UD D Benešová 05
olej, plátno
65 x 65 cm
Signatura: UD L. Jaroš 95
barevná litografie
37 x 57 cm (výřez)
Signatura: LN Jos. Lada 47. v tisku
barevný lept 50/120
12,5 x 7 cm
Signatura: PD K Šafář
olej, lepenka
44 x 60 cm
Signatura: LD E. Bakla
18 x 11,5 cm
Signatura: UD Moucha