kresba tuší, karton
15 x 10 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 17. VII. 44
14,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
lept 1/10
12 x 8 cm
Signatura: PD V. Zykmund. 59
akvarel, kresba perem, pastel
39 x 27 cm
Signatura: PD Adamíček J 43
12 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund. 46
litografie
8 x 6,5 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1944
40. léta 20. stol.
barevný pastel
34,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén
9,5 x 7 cm
Signatura: PD Josef Hodek, LD monogram v tisku
15,5 x 10 cm
Signatura: PD J. Z.
30. léta 20. stol.
25 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: PD W. N.
litografie
22 x 30 cm
Signatura: LD Janeček
8,5 x 7 cm
Signatura: neznačeno
lept 26/61
7 x 4,5 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1945, monogram EK v tisku
10 x 7,5 cm
olej, lepenka
27,5 x 37 cm
Signatura: LD Josef Zamazal, PD 1939
10,5 x 8 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1943, na rubu autorské razítko
litografie
8 x 6 cm
olej, plátno
75 x 100 cm
Signatura: LD Míčko 70
10,5 x 7 cm
barevná kamenorytina
9 x 7 cm
litografie
10 x 7 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1943
barevná litografie
10 x 7 cm
Signatura: PD monogram v tisku, na rubu autorské razítko
barevná litografie
9 x 7 cm
barevná litografie
9 x 6 cm
Signatura: na rubu autorské razítko