linoryt 38/100
41 x 27 cm
Signatura: PD Věra Fridrichová, LD monogram v tisku
linoryt 38/100
37,5 x 22 cm
Signatura: PD Věra Fridrichová
barevný lept 78/200
32,5 x 23 cm
Signatura: PD J. Pileček 73
akvarel, kvaš
21 x 29,5 cm
Signatura: PD J. Dvořák
barevný lept 71/200
31,5 x 21,5 cm
Signatura: UD L. Kuklík 1987
barevná litografie 126/200
32,5 x 24 cm
Signatura: PD J. Švengsbír
barevný lept, ruční papír 86/200
34 x 24,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
akvarel, kvaš
30 x 21,5 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Dvořák
1940, 1945 / 1982
5 x lept
12 x 16 / 10,5 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
1966 - 1976
16 x dřevoryt
20,5 x 14,5 / 14,5 x 7,5 cm
Signatura: vše signováno
měkký kryt
13 x 20,5 cm
Signatura: PD J. Dvořáček 60
suchá jehla, autorský tisk 5/30
10,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Jar. Dvořáček 59, LD monogram JD 59 v tisku
dřevoryt 194/200
15 x 10,5 cm
Signatura: PD A Grmelová
suchá jehla 6/20
15,5 x 15 cm
Signatura: PD Olga Čechová
suchá jehla 4/20
17 x 14,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová
barevná litografie 81/100
24 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 81/100
24 x 16 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 81/100
24 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 81/100
24 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 81/100
24,5 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Gross
akvarel, kvaš
21 x 29 cm
Signatura: neznačeno
kvaš
26 x 18,5 cm
Signatura: PD monogram JD 1968
akvarel
19 x 28 cm
Signatura: PD J. Dvořák, monogram JD