japonský barevný dřevoryt 371/1000
31,5 x 49 cm (dřevoryt)
Signatura: autorské razíto
2002
barevná litografie 26/100
33 x 48 cm
Signatura: PD Komárek, razítko: 10. pros. 2002, LD razítko Ivan Komárek
malba tuší
21,5 x 24 cm
Signatura: PD K.
1924
kresba uhlem
36 x 25 cm (výřez)
Signatura: PD monogram OE, LD 24
olej, plátno
39 x 56 cm
Signatura: PD J. Paur 59
akryl, papír
44,5 x 46,5 cm
Signatura: PD Antonín Střížek 1991
vaječná tempera, lepenka
34,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Jar. Dvořáček
tempera, lepenka
50 x 50 cm
Signatura: PN Jar. Dvořáček
kombinovaná technika, olej, karton, sololit
31 x 45 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: PD VOliva
olej, lepenka
64 x 50 cm
Signatura: LD Otakar Hůrka
1921
olej, plátno
60 x 81 cm
Signatura: PD Hans Koberstein 1921
21,5 x 14 cm
Signatura: PD J. Váchal, LD monogram J.V. v tisku
kresba uhlem
41 x 57 cm
Signatura: PD K Jílek
grafický list
39,5 x 26,5 cm
Signatura: PD F. Malý 65
23 x 35 cm
Signatura: PD K. Štěch
1952
26,5 x 41 cm
Signatura: PD D. Chatrný 52
20,5 x 27 cm
Signatura: UN AP v tisku
20,5 x 27 cm
Signatura: neznačeno
lept (vykrývané saze)
31,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Ille 64
lept (vykrývané saze)
32 x 39 cm
Signatura: PD Ille 64
kresba perem, pastel, karton
43 x 30,5 cm
Signatura: LD Zatloukalová 1976
1954
13,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Vojtěch Štolfa 54
1954
13,5 x 19 cm
Signatura: PD Miloš Slezák 1954