komb. technika, karton, monotyp
30 x 27 cm
Signatura: sign. LD A. Šimotová 64
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1951
olej, plátno
97 x 131 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček 1951
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
111 x 89 cm
Signatura: sign. PD S. Podhrázský 63
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
asambláž, plech, pletivo, dřevěná deska
75 x 63 cm
Signatura: sign. na rubu Aleš Veselý 1965
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
tempera, tiskařské barvy, karton
101 x 71 cm
Signatura: sign. PD monogram K 964
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
rytý a perforovaný plech, tiskařská čerň
44 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 1965
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, email, sololit
95 x 151 cm
Signatura: sign. PD Matal 63
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
akryl, plátno
55 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
135 x 82 cm
Signatura: sign. PD Balcar
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
emailová barva, olej, bronz, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 1974
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej, akryl, plátno
114 x 185 cm
Signatura: sign. UD J. Kotík 65
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
tuš, karton, lepenka
87,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1965
asambláž, dřevo
85 x 64 cm
Signatura: sign. UD Fára 77
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, tempera, malířská lepenka
35 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 62
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
asambláž, dřevo
85 x 64 cm
Signatura: sign. PD Fára 75
olej, plátno
60 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 2 900 000 Kč |
1969 - 70
kovová plastika, litina, převodové řetězy
výška 42 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
69 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík 79
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
sádra, železo
55 x 55 x 54 cm
Signatura: sign. nezjištěna
chromový plech, organické sklo
26 x 50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu H. Demartini
akryl, plátno
73 x 73 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1999 - 2000
tvarované zrcadlo, speciální červená barva
Signatura: sign. na rubu Pistoletto 1999/2000
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
protrhávaný karton, kresba černým pigmentem
106 x 154 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 99
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
objekt, kov, sklo, plast, dřevo
39 x 39 x 4,5 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu M. Dobeš 67
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |