1912
7 x 8,5 cm
Signatura: LD Ruzicka del sc v tisku
8,5 x 8,5 cm
Signatura: PD R. Růžička, R v tisku
1917
7 x 6,5 cm
Signatura: PD R v tisku
5,5 x 7 cm
Signatura: PD R. Růžička, R v tiku
8,5 x 8,5 cm
Signatura: PD R. Růžička
5,5 x 11 cm
Signatura: PD R. Růžička
6,5 x 7,5 cm
Signatura: PD R. Růžička
5 x 5 cm
Signatura: PD R. R. 37
1914
8 x 6 cm
Signatura: Rudolph Ruzicka uvnitř dvoulistu v tisku
5,5 x 8 cm
8,5 x 6 cm
Signatura: PD R. R. 1923, R v tisku
8,5 x 9 cm
Signatura: PD R. Růžička, UD R v tisku
13,5 x 9 cm
Signatura: PD R. Růžička
13,5 x 9 cm
7 x 8,5 cm
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD KN v tisku
15 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
7,5 x 6 cm
Signatura: PD D. Chatrný
původní linoryt
15,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
10 x 7 cm
Signatura: LD monogram KN v tisku
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD FM v tisku
litografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: PD ŠM 55 v tisku
litografie
17 x 12,5 cm
Signatura: LU ŠM 55 v tisku
barevná litografie
6,5 x 4,5 cm
Signatura: neznačeno