akvarel
29 x 23,5 cm
Signatura: PD R. Marko
27 x 41 cm
Signatura: LD Jan Trampota
barevná litografie, č. 6
30,5 x 29,5 cm
Signatura: PD V. Röhling, LD V. Röhling v tisku a autorské razítko
kresba tužkou, pastel, karton
35 x 48 cm
Signatura: LD Máchal
1911
19,5 x 17 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LU monogram v tisku
olej, lepenka
62 x 49 cm
Signatura: PD J. Horňák 1942
6 x lept 8/60
6 ks 14,5 x 10 cm
Signatura: 6 x PD Alena Laufrová 1979/79
1911
22,5 x 32 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram 1911 v tisku
olej, plátno
80 x 120 cm
Signatura: PD Zemina 1955
kresba tužkou, alvarel
14,5 x 16,5 cm (výřez)
Signatura: PD Rudolf Jelínek
akvarel, karton, lepenka
15 x 31 cm
Signatura: LD monogram HS. 22/IV.
lept, akvatinta
21 x 14,5 cm
Signatura: PD J. F. Benesch
10 x dřevoryt
10 ks 10 x 10,5 cm
Signatura: 1 x pod popisem díla V Komárek
10 x mědirytina 40/40
3 x 3,5 / 6 x 7,5 cm
Signatura: 10 x D Michal
olej, plátno
100,5 x 70 cm
Signatura: PD Fr. Čermák
suchá jehla, II. stav
24 x 16 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram v tisku
barevný ofset
26 x 32 cm
Signatura: LD Josef Čapek 1928 - 35 v tisku
olej, plátno
94,5 x 111,5 cm
Signatura: LD Fr. Čermák
barevný ofset
26 x 34,5 cm
Signatura: LD Josef Čapek 1929 v tisku
olej, plátno
69 x 105 cm
Signatura: PD G. Rovello
19,5 x 27,5 cm
Signatura: PD A. Hála
akvarel
37 x 23 cm
Signatura: PD monogram SB 1960
barevný ofset
26 x 34 cm
Signatura: LD Josef Čapek 1934 - 35 v tisku
akvarel, pastel
17 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno