53 x 41 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský 1931 v tisku
olej, lepenka
89 x 60 cm
Signatura: PD A. Lamr 70
kamenorytina 63/70
30,5 x 23,5 cm
Signatura: UD K Beneš 83
kamenorytina 50/70
30,5 x 23,5 cm
Signatura: UD K Beneš 83
kamenorytina 16/80
24 x 19,5 cm
Signatura: UD K Beneš 80
barevný ofset
26 x 36 cm
Signatura: PD Josef Čapek 1933 - 5 v tisku
akvarel
15 x 31 cm
Signatura: LD monogram HS. 22/IV.
akvarel, pastel
30 x 33 cm
Signatura: PD R. Marko
akvarel
29 x 23,5 cm
Signatura: PD R. Marko
barevný ofset
26,5 x 32 cm
Signatura: PD Josef Capek 1930 v tisku
originální fotografie, na autorské podložce - podlepeno fotografií
17,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 10,5 cm
Signatura: P pod přáním Jan Zrzavý
barevná litografie, č. 6
30,5 x 29,5 cm
Signatura: PD V. Röhling, LD V. Röhling v tisku a autorské razítko
17 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
29 x 38 cm
Signatura: PD Souček
8,5 x 7 cm
Signatura: PD Vik, Vik - 29. v tirku
6,5 x 4,5 cm
Signatura: LU monogram PV. v tisku
barevný ofset
19,5 x 13 cm
Signatura: LD Jos. Lada 53. v tisku
barevný ofset
18,5 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
18,5 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
15 x 9,5 cm
Signatura: LD J Váchal 41 v tisku
12 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
6 x 6 cm
Signatura: neznačeno
19,5 x 13 cm
Signatura: LN monogram AD v tisku