5 x lept
19 x 4 / 19,5 x 14,5 cm (5 ks)
Signatura: 5 x PD Konůpek
1909 - 1910
9 x dřevoryt (8 + 1)
29 x 23 cm (9 ks)
Signatura: 7 x monogram FK v tisku
10 x barevná litografie 21/47
29 x 21 cm (10 ks)
Signatura: PD 8 x Roučka, 2 x Roučka 76
barevná litografie 79/120
25,5 x 17,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevná litografie 79/120
25,5 x 17,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevná litografie 79/120
25,5 x 17,5 cm
Signatura: UD Anderle
lept 45/60
16 x 13 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 69
16 x 13,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevná litografie 79/120
25,5 x 17,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevná suchá jehla 101/200
32 x 24,5 cm
Signatura: UD Anderle
43,5 x 31,5 cm
Signatura: neznačeno
10,5 x 15 cm
Signatura: PD K 60 v tisku
konec 40. let 20. stol.
24 x 18 cm
Signatura: PD Boštík
20 x 12 cm
Signatura: PD Boštík
kombinovaná technika, tuš, akvarel
14 x 7 cm
Signatura: neznačeno
barevná serigrafie 6/130
56,5 x 37 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 96
2000
barevná litografie 66/100
29 x 38 cm
Signatura: PD Róna 00
barevný lept, akvatinta 58/80
33 x 25 cm
Signatura: PD Hašková 1978
50,5 x 35,5 cm
Signatura: PD Rastislav Michal
28,5 x 49,5 cm
Signatura: PD Hadlač 57
barevná litografie 62/100
53 x 40 cm
Signatura: PD Jan Merta 99
barevný dřevoryt 2/70
20 x 60,5 cm
Signatura: PD M Houra 83
barevný dřevoryt 9/80
28,5 x 15 cm
Signatura: PD Jeňýk Pacák 83
barevná litografie 22/40
27 x 19,5 cm
Signatura: PD Eva Vlasáková