14 x 28,5 cm
Signatura: LD Artúr Hausmajstr 1933
olej, lepenka
61,5 x 80,5 cm
Signatura: PD Honza 43
9,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý, JZ v tisku
suchá jehla 20/20
18,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
100,5 x 70 cm
Signatura: PD Fr. Čermák
olej, plátno
94,5 x 111,5 cm
Signatura: LD Fr. Čermák
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: PD Honza
19,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Šíma
35 x 73 cm
Signatura: LD monogram
15,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 44, LD monogram HF 44
suchá jehla 4/16
17,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Reynek
suchá jehla 6/20
14 x 17,5 cm
Signatura: PD Jan Kotík 44
lept 1/10
12 x 8 cm
Signatura: PD V. Zykmund. 59
12 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund. 46
2011
olej, plátno
18 x 24 cm
Signatura: PD IV. 11 / P. Šmaha, na rubu P. Šmaha IV. 2011
akvarel, kvaš, tuš, karton
26 x 20,5 cm
Signatura: PD Hlinomaz 77
kombinovaná technika, sololit
30 x 35 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák (s nečitelnou datací)
14,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, autorský tisk
24,5 x 16 cm
Signatura: PD V. Zykmund, Z. v tisku, LD 30.3.44
olej, plátno
69,5 x 87 cm
Signatura: LD K Banďouch
barevná litografie
32 x 40 cm
Signatura: PD V. Špála 39 v tisku
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
28 x 19 cm
Signatura: PD Věra Janoušková 1995 v tisku
kresba tužkou, tuší, pastel
33 x 27,5 cm (výřez)