1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
plastika, pálená hlína
v. 29 cm
Signatura: na plintě Štursa
1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
47 x 69,5 cm
Signatura: PD B. Večeřa
1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
1889
kresba tužkou, kvaš, papír na kartonu
19,5 x 13 cm
Signatura: LN autorké razítko, PD 14/4 89, 17/2 1889 na podložce
1889
kresba tužkou / pastel
22 x 19,5 cm
Signatura: LD autorské razítko, LN 9/3 89
kresba tužkou / kresba tuší, lavírovaná tuš
21,5 x 17,5 cm
Signatura: UD autorské razítko
1888
akvarel
15,5 x 14 cm
Signatura: PD autorské razítko, PN 23/10 88
kresba tuší, lavírovaná tuš
19,5 x 15,5 cm
Signatura: PN autorské razítko
1888
kresba tuší, lavírovaná tuš
19 x 10 cm
Signatura: PD autorské razítko, PN 28/8 88
1888
kresba tuší, lavírovaná tuš
18 x 12 cm
Signatura: PN autorské razítko, 16/10 88
1887
18 x 18 cm
Signatura: PD autorské razítko, PN 22/12 87
13,5 x 11 cm
Signatura: UD Istler
barevná litografie
10 x 12,5 cm
Signatura: LD Liesler 68
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD V Komárek
7 x 12 cm
Signatura: PD C Bouda, monogram CB v tisku
barevný lept 22/100
11 x 7 cm
Signatura: UD J. Kuklík 1980
barevný lept 4/60
10 x 11 cm
Signatura: PD Karel Demel 87
litografie 18/54
9,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
barevná litografie 44/110
18 x 13 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
13,5 x 8,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová