litografie 10/50
16,5 x 11 cm
Signatura: PD Rastislav Michal
kresba tužkou, barevná tuš
18 x 8 cm
Signatura: PD Vladimír Komárek
30. léta 20. stol.
48 x 66 cm (výřez)
Signatura: PD P. Fleischmann
dřevoryt, akvarel
10 x 14,5 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla 11/50
17,5 x 10 cm
Signatura: PD V Komárek
30. léta 20. stol.
48 x 66 cm (výřez)
Signatura: PD P. Fleischmann
litografie
36 x 30 cm
Signatura: PD Hugo Steiner Prag 35 v tisku
litografie
26,5 x 21 cm
Signatura: PD F. M. 64
litografie
24 x 18,5 cm
Signatura: PD F. Muzika
13,5 x 9 cm
Signatura: LD V Komárek
suchá jehla 1/22
17 x 14 cm
Signatura: UD V Komárek
originální fotografie
34,5 x 30 cm
Signatura: na rubu autorským razítkem
originální fotografie
40 x 29,5 cm
originální fotografie
40,5 x 30 cm
akvatinta
19 x 23 cm
Signatura: PD V. Rada 1928
9,5 x 12 cm (výřez)
Signatura: PD J. Z.
dřevoryt, autorský tisk
15 x 14,5 cm
Signatura: PD Hermína Melicharová
barevná litografie 33/44
30 x 32 cm
Signatura: UD Jana Reinerová
originální fotografie
29,5 x 40,5 cm
originální fotografie
30 x 40,5 cm
1908
15 ks tisk, karton
15 ks 18 x 18 cm
Signatura: neznačeno
35 x 26 cm
Signatura: PD Maran
cca 1920
světlotisk, karton
18 ks 16,5 x 15,5 cm
Signatura: 10 ks značeno v tisku Choisy le Conin
2006
linoryt, akvarel, autorský tisk
19,5 x 30 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 06