1896
olej, plátno
50 x 73 cm
Signatura: sign. PD JS 96
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
začátek 80. le
olej, plátno
26,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
41 x 31 cm
Signatura: sign. PD V Brožík
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1897
olej, plátno
80 x 140 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Věšín - Mnch - 1897
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
1901
olej, plátno, rentolováno
112 x 69 cm
Signatura: sign. PD Mucha 01
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
1921
kvaš, pastel, karton
53,5 x 38 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Mucha 1921
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1907
olej, plátno
115 x 150 cm
Signatura: sign. LD F. Engelmüller
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 98,5 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kresba čínskou tuší, křída
62 x 45 cm
Signatura: sign. LD monogram R
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1907
olej, plátno
55 x 65,5 cm
Signatura: LD Kars 07
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
78 x 98 cm
Signatura: sign. PD V. Nowak
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, enkaustika, písky, lepenka
72 x 53 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka 32
olej, tempera, drť, překližka
74 x 80 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 25
Vyvolávací cena: | 6 800 000 Kč |
barevná litografie
44 x 43 cm
Signatura: sign. LD monogram VK 23 v tisku
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
92 x 65 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
45,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, tempera, plátno
95,5 x 106 cm
Signatura: sign. LD monogram AP
olej, lepenka
37 x 45 cm (výřez)
Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček a autorské razítko
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1914
olej, plátno
57,5 x 74 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon 1914
olej, plátno
45,5 x 31 cm (výřez)
Signatura: sign. LD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
25 x 39,5 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 47, na rubu Jos. Lada
akvarel, vrypy
27 x 19 cm
Signatura: sign. LD Tichý 32
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno, sololit
45 x 40 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček
monotyp karton
25 x 22 cm
Signatura: sign. PD Istler 79
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |