1917
litografie
24,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
22,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla, monogram EF v tisku
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
suchá jehla 6/30
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 34, monogram EF v tisku
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akvarel, kvaš
35 x 43 cm (výřez)
Signatura: sign. PD slepotiskovým razítkem
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1923/2007
originální fotografie 2/5
20 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
28 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
suchá jehla, akvarel 17/20
15,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Smetana 1946
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
29,5 x 43,5 (výřez)
Signatura: sign. PD P. Kotík 43
23 x 18 cm (výřez)
Signatura: sign. LD K. Souček 46, PD K. Souček 46
barevná litografie 20/20
47,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 67
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
litografie 17/70
44 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 70
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1922
akvarel, tužka
32 x 23 cm
Signatura: sign. PD AH 22
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1921
akvarel, tužka
27 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD AH 21
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1922
akvarel, tužka
25,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. LD AH 22
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
akvarel, tužka
38 x 17 cm
Signatura: sign. PD AH 20
kresba tuší, akvarel
30,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD AH 27
kresba tuší, akvarel
21 x 29 cm
Signatura: sign. PD AH 28
kresba tuší, akvarel
29 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD AH 31
1921
akvarel, tužka
37,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD AH 21
olej, plátno
21 x 10 cm
Signatura: sign. PD Fr. H. 46
30,5 x 26 cm
Signatura: sign. UD Fr. Hudeček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, tempera na skle
17 x 22 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 38
akvarel, uhel, barevné křídy
30 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kresba uhlem, tuš
31,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 45