barevný linoryt 18/60
40 x 30 cm
Signatura: PD M. Houra 71
barevný linoryt 6/25
40 x 26,5 cm
Signatura: PD M. Houra 66
barevný linoryt, autorský tisk
40 x 30 cm
Signatura: PD M. Houra 66
linoryt 2/20
40 x 30 cm
Signatura: PD M. Houra 66
suchá jehla, akvarel, autorský tisk 9/10
21,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Toyen
31 x 19,5 cm
Signatura: UD Tichý 41
14 x 28 cm
Signatura: UD Tichý 42, LD monogram v tisku
barevný linoryt 5/10
26,5 x 26,5 cm
Signatura: PD M. Houra 66
kresba tuší, uhel
31,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
linoryt, autorský tisk
30,5 x 38 cm
Signatura: PD M. Houra 65
linoryt 6/10
28 x 36 cm
Signatura: PD M. Houra 61
akvarel, kvaš, karton
28 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: PD pozůstalostní razítko
27,5 x 16 cm
Signatura: PD M. Houra 76, H v tisku
barevný linoryt
26 x 18,5 cm
Signatura: UD M. Houra 74
akvarelm kvaš
35 x 43 cm (výřez)
Signatura: PD slepotiskovým razítkem
22,5 x 16,5 cm
Signatura: PD Emil Filla, monogram EF v tisku
pastel, uhel
48 x 39 cm
Signatura: PD monogram LP
kresba tuší, běloba, karton
41 x 34 cm
Signatura: neznačeno
30 x 40 cm
Signatura: PD M. Houra 61
kombinovaná grafická technika
38 x 21 cm
Signatura: PD M. Houra 65
kombinovaná grafická technika
30 x 18,5 cm
Signatura: UD M. Houra 65
olej, lepenka
39,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Veris Paris
kresba fixem
39 x 26,5 cm
Signatura: LD M. Houra 64
kombinovaná grafická technika, autorský tisk
40 x 26 cm
Signatura: PD M. Houra 64