lept 57/300
29,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 45
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, malířská lepenka
31 x 29 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 40
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
29,5 x 21 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Fr. Hudeček 1976
akvarel, karton
40,5 x 28 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 61
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
suchá jehla, akvarel
30,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD Tichý 47
14 x 28 cm
Signatura: sign. UD Tichý 42, LD monogram v tisku
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
27,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý, T. v tisku
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
suchá jehla, II. stav
37,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43, T. v tisku
24 x 18 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
31 x 19,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 41
tříbarevná suchá jehla, autorský tisk
29,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. UD František Tichý 42 s dedikací
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
lept, akvarel
15,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 45
suchá jehla, akvarel, autorský tisk 9/10
21,5 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD Toyen
suchá jehla, akvarel, autorský tisk 14/25
21,5 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD Toyen
suchá jehla, akvarel, autorský tisk 25/25
21 x 15 cm
Signatura: sign. PD Toyen
suchá jehla, akvarel, autorský tisk 16/20
21 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD Toyen
suchá jehla, akvarel, autorský tisk 4/25
21 x 15 cm
Signatura: sign. PD Toyen
suchá jehla, akvarel, autorský tisk 4/20
21 x 15 cm
Signatura: sign. PD Toyen
1942 - 1946
bromostříbrná kontaktní fotografie
23 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Sudek
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
barevné tuše, barevný pastel
19,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Jan Zrzavý
barevná litografie 27/100
30,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akvarel, karton
44,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. LN A. Born 82
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kresba perem, pastel
23,5 x 19 cm
Signatura: sign. UD Trnka
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
barevná litografie 180/200
36,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD L Jiřincová
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |