11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Konůpek 20.
5 x 4 c m
Signatura: UD V. Sivko 72
1921
21,2 x 14,2 cm
Signatura: UD Josef Čapek 1921
58 x 29 cm
Signatura: PD Jan Kotík 56/II.
1991 - 1992
olej, písek, sololit
46 x 35 cm
Signatura: PD M. Rittstein 91-2
barevná litografie
6 x 4 cm
Signatura: PD T. Bím
bronzová plastika
v. 13 cm
Signatura: Gutfreund
19 x 22,5 cm
Signatura: PD J. Grus
lavírovaná tuš, plátno
23,5 x 35 cm
Signatura: PD Emil Filla 29.
litografie 1/50
18,5 x 11 cm
Signatura: UD J. Šerých 65
litografie
9 x 6,5 cm
Signatura: LD Emil Kotrba 1966
litografie
8,5 x 13 cm
Signatura: PD Karel Toman 65
bronzová plastika
v. 22 cm
Signatura: neznačeno
litografie
26,5 x 21 cm
Signatura: PD F. M. 64
21 x 16 cm (výřez - ovál)
Signatura: PD L. Ochr.
akvarel, pastel
30 x 33 cm
Signatura: PD R. Marko
9 x 12 cm
Signatura: PD AMoravec
lept, III. stav
19,5 x 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram v tisku
barevná litografie
32 x 40 cm
Signatura: PD V Špála 39 v tisku
1912
akvarel, tempera, lepenka
100 x 70 cm
Signatura: LD Gustav Böhm 1912
1921
11 x 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PU monogram v tisku
1910
12,5 x 8,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
olej, lepenka
101 x 72 cm
Signatura: PD JVohrabal 60
29 x 38 cm
Signatura: PD Souček