7 x 8,5 cm
Signatura: PD R. Růžička
akvarel
37,5 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: LD K. Svolinský
7 x 8,5 cm
Signatura: PD R. Růžička, R v tisku
suchá jehla 2/8
31,5 x 26 cm
Signatura: PD V. Komárek 63
akvarel
37,5 x 25 cm (výřez)
Signatura: PD K. Svolinský
26 x 47 cm
Signatura: UD V Komárek
25,5 x 34,5 cm
Signatura: UD V Komárek
tempera, kvaš, překližka
43 x 54,5 cm
Signatura: PD Jan Ježek 42
olej, plátno
77,5 x 62 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
39,5 x 31 cm
Signatura: LD Jos. Ženíšek
1900
olej, lepenka
25 x 33 cm
Signatura: PD Joža Král, LD 7/8 900
13 x 13,5 cm
Signatura: PD Zdenka Burghauserová
dřevoryt 47/150
28 x 14,5 cm
Signatura: PD J. Fajkus 65
27 x 18,5 cm
Signatura: PD Souček
olej, plátno
34 x 42 cm
Signatura: LD Zemanová
1912
akvarel, tempera, lepenka
100 x 70 cm
Signatura: LD Gustav Böhm 1912
olej, lepenka
49,5 x 69,5 cm
Signatura: PD Vít Skála
olej, lepenka
48 x 40 cm
Signatura: LD J. Procházka 74
barevná litografie
46,5 x 44 cm
Signatura: PD B. Zlámal
olej, malířská lepenka
46 x 56 cm (výřez)
Signatura: LD V. Procházka
19,5 x 15 cm
Signatura: PD Emil Filla
23 x 22 cm (výřez)
Signatura: LD Šatava 55
3 x kresba perem na útržcích okrajů novin
4 x 2,5 / 4 x 7,5 / 4 x 3 cm
Signatura: neznačeno
44,5 x 40 cm (výřez)
Signatura: PD Šimůnek s nečitelnou datací