olej, lepenka
40 x 51 cm
Signatura: sign. PD Frant. Kaván
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 53 / 40 x 50 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 35, na rubu Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 51 cm
Signatura: sign. LD O Bubeníček
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, karton
46 x 56,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Boř. Žufan
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, karton
44 x 56 cm (výřez)
Signatura: sign. LD M. Holý 34
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1916
olej, karton kašírovaný na lepence
32 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota 1916.
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
75 x 100 cm
Signatura: sign. LD Linka Procházková
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
35,5 x 95,5 cm
Signatura: sign. PD V. V. Novák 43
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
30. léta 20. s
olej, lepenka
31,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD P. K.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
46 x 62 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 34
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
80 x 95 cm
Signatura: sign. LN A. K. Horák
1916
malba tuší, karton
37 x 27 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V. Špála 16
olej, lepenka
36,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1939
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
43,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 55
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akvarel, tuš
29,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček
1933/1943/1943
akvarel, pastel / litografie / pastel
13 x 10/12,5 x 18/7 x 6,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 33, PD F. Gross 43, PD F. Gross 43
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
17,5 x 22 cm
Signatura: sign. UD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, tuš
23 x 16 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1954
31,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, tuš
19,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 46
akvarel, karton
15 x 30 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
17 x 29,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 57
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
tužka, pastel, papír
14,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 56