olej, plátno
115 x 95 cm
Signatura: sign. LD K. Schadt
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
73 x 81 cm
Signatura: sign. PD J. Holub
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kolem 1908
olej, plátno
98 x 105,5 cm
Signatura: sign. LD částečně nečitelně ?. Procházka
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kolem 1907
olej, lepenka
16 x 24 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
40,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Rom. Havelka 1940
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD V Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, karton, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška, na rubu J. Panuška
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1912
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD Holub 912
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kolem 1910
olej, lepenka
26 x 35 cm
Signatura: sign. PD B. Dvořák
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolem 1935
olej, tempera, lepenka
45 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
olej, plátno
44,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 46
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno, nažehleno
81 x 60 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
1910
36,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD V. Špála N. Kanizsa 1910
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
13 x kresba, tuš, akvarel, běloba, karton
15 x 12,5 / 16 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: sign. LD Kars 42
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 44,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akvarel, tužka
35 x 27 cm (výřez)
Signatura: sign. UD František Tichý 46 s dedikací
kolorovaný linoryt 15/20
25,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD V Špála 32
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tuší, karton
26 x 26 cm
Signatura: sign. UD Emil Filla 46
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kresba tuší, karton
24 x 30 cm
Signatura: sign. PD Sekora
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, tempera, deska
93 x 70 cm
Signatura: sign. LD Fuka V. 48
28,1 x 22 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1961 / 2005
originální fotografie 2/5
28 x 19 cm
Signatura: sign. na rubu autorské razítko