akryl, plátno
130 x 162 cm
Signatura: sign. UD Martinez, na rubu M. M.
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
litografie 2/35
13,7 x 17,7 cm
Signatura: PD MŠvabinský
barevný lept 3/20
7 x 12 cm
Signatura: PD Istler 45
3,5 x 6 cm
Signatura: PD V. Zykmund 56
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Liesler
tisk
13 x 8,5 cm
Signatura: PD Liesler 86., Liesler 86 v tisku
linoryt 87/100
5 x 3,5 cm
Signatura: PD Milan Med
9,5 x 7,5 cm
Signatura: PD V. Polášek
1880
7 x 9,5 cm
Signatura: LD J. Novopacky 80 v tisku
litografie
7 x 4,5 cm
Signatura: neznačeno
ocelorytina
6 x 5,5 cm
Signatura: UD J. Švengsbír
barevná litografie
21 x 16 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 1943 v tisku
3 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund 59
4,5 x 8 cm
Signatura: neznačeno
litografie
6,5 x 8 cm
Signatura: neznačeno
13 x 8 cm
Signatura: neznačeno
lept 41/200
5 x 3,5 cm
Signatura: PD Krejča 91
barevný dřevoryt 67/150
13,5 x 7,5 cm
Signatura: PD V Kommárek
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
barevný linoryt
5 x 3,5 cm
Signatura: neznačeno
16 x 11 cm
Signatura: PD F. Kobliha, LD F.K v tisku
13,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
13,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
japonský barevný dřevoryt v knize 371/1000
13,5 x 32 cm (list harmoniky)
Signatura: dřevoryt autorským razítkem