barevná litografie
10 x 12,5 cm
Signatura: LD Liesler 68
12 x reprodukce kreseb 21/40
20 x 14,5 cm (list)
Signatura: 1 x D Ladislav Novák
3 x serigrafie 182/300, 297/300, 102/300
3ks 9 x 20 cm
Signatura: 3 x PD Jiří Eliška
11 x reprodukce kresby 30/30
11 ks 19 x 14 cm
Signatura: 11 x UD D. Chatrný 71, na přebalu D. Chatrný
dřevoryt 96/400
15 x 8,5 cm
Signatura: PD F. Muzika 46
10 x reprodukce grafického listu, karton - dvoulist
10 ks 12,5 x 8,5 cm
Signatura: 8 x signováno v tisku
9 x zinkografie 31/40
24 x 15 / 23,5 x 16 cm
Signatura: vše PD ZS, Z. Sion v tisku, Zbyšek Sion na přebalu
olej, lepenka
44 x 60 cm
Signatura: LD E. Bakla
5 x ofset
12,5 x 27 / 22 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
43,5 x 33 cm
Signatura: LD T. Bakalová
1972 - 1974
4 x linoryt
8,5 x 8 / 13,5 x 10 cm
Signatura: 4 x D Vaculka s datací
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD B. Lacina 67
akvarel
34 x 42,5 cm
Signatura: PD T. Bakalová 48.
litografie, autorský tisk
19,5 x 19,5 cm
Signatura: UD nečitelná
30 x 21 cm
Signatura: UD Zábranský
15 x barevný ofset
24,5 x 16,5 / 16 x 6,5 cm
Signatura: vše v tisku Mucha
olej, plátno
77,5 x 62 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
52 x 82 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 40
barevná serigrafie 45/50
65 x 65 cm
Signatura: PD Sýkora 99
2008
kombinovaná technika, plátno
80 x 110 cm
Signatura: na rubu Jiří David 2008
olej, plátno
16 x 27 cm
Signatura: PD Charchoune 59
barevná serigrafie, autorský tisk
39,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Scaccabarozzi 81
barevná serigrafie 2/150
62 x 54 cm
Signatura: PD Eugene Ionesco
2000
akryl, plátno
70 x 165 cm
Signatura: na rubu Pastrňák 2000