olej, plátno, lepenka
33 x 46 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
88x 65 cm
Signatura: sign. PD V Špála 37
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej, překližka
37,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
18 x 21 cm
Signatura: sign. PD V Špála 39
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1924
olej, plátno
90 x 70 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1924
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
68 x 91 cm
Signatura: sign. NU Jan Bauch 1945
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 40,5 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 28, na rubu autorem 1928
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
uhel, kvaš, karton
45,5 x 60 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
37,5 x 59,5 cm
Signatura: sign. na rubu pozůstalostním razítkem "Z pozůstalosti Václava Tikala"
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 58, na rubu na blindrámu na štítku Šíma 1958
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
1952
olej, plátno
96 x 115 cm
Signatura: sign. LD Serpan 1952, na rubu Serpan 1952
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
tempera, lepenka
46 x 31 cm
Signatura: sign. LD Tikal 62
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, plech, struska, vry
70 x 51 cm
Signatura: sign. na rubu Aleš Veselý
olej, dřevěná deska
38 x 53,5 cm
Signatura: sign. LD monogram BD, PD 1957
olej, písky, plátno
74,5 x 119,5 cm
Signatura: sign. LD K. Válová 74
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
laky, email, olej, dřevěná deska
83 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 66
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, sololit
36 x 50 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
70. léta 20. s
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Ranný
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, plátno
91,5 x 115 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 78
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, sololit
47 x 28 cm
Signatura: sign. na rubu Matal 75
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
dřevěná deska, asambláž, provázek, plexi box
83 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 70
asambláž, tempera, karton, autorské akryl pouzdro
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hilmar Jiří
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. DU Boštík