olej, lepenka
49,5 x 70 cm
Signatura: PD K. Petrhaner. 30.
olej, plátno
67 x 96,5 cm
Signatura: PD J. Svoboda 30
litografie
19 x 29 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
akvarel, tuš
15,5 x 21,5 cm (výřez)
Signatura: LD pod rámem
11 x 12,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
1924
akvarel
32 x 11,5 cmm (výřez)
Signatura: PD G. Brauner. 1924.
18 x 26 cm
Signatura: neznačeno
litografie
28 x 18 cm
Signatura: PD Ronovský 80
kombinovaná technika, malířská lepenka
55,5 x 36 cm
Signatura: PD J. Koudelka
litografie
24 x 18 cm
Signatura: PD Liesler
olej, lepenka
33 x 23 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
49,5 x 65,5 cm
Signatura: PD nečitená
olej, lepenka
65 x 51 cm
Signatura: PD Joz Tříska
lavírovaná kresba inkoustem
20,5 x 27 cm
Signatura: PD Jan Sládek 66
19 x 13,5 cm
Signatura: LD Vik - 31. v tisku
olej, sololit
31,5 x 54,5 cm
Signatura: PD nečitelná
akvarel
25 x 13,5 cm
Signatura: PD Jan Sládek
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: UD J Kavan 83
olej, malířská lepenka
40 x 50 cm
Signatura: LD J. Vater
19,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: PD K. Zápeca 1927
olej, lepenka
32 x 44 cm
Signatura: PD Hudeček O.
olej, lepenka
31,5 x 41,5 cm
Signatura: PD J. Bubeníček.
11 x 15 cm
Signatura: PD J. Kubíček, LD K in print